İsmine Özel FUPS Kart Kampanyası
İsmine Özel FUPS Kart ücreti, ilk işleminde hesabına iade! Mobil uygulama veya internet şube üzerinden adresine ismine özel FUPS kart sipariş et, kart ücreti ilk işleminde hesabına iade edilsin!
Netflix Abonelik Ödemelerine Anında Nakit İade!
Netflix Abonelik Ödemelerine Anında Nakit İade! Netflix abonelik ödemeni FUPS Kart ile yap, üyelik ödemene 19 TL anında nakit iade olsun.

Geçmiş Kampanyalar

Toplu Ulaşımda %30 Visa Kampanyası
FUPS Kart ile toplu taşıma ödemeleri %30 indirimli! Toplu taşıma ücretini FUPS Kart ile temassız öde, %30 indirim kazan!
FUPS Fuudy Visa Kampanyası
Fuudy’de FUPS Diye 300 TL İndirim! Fuudy’de ilk üç siparişinin her birinde 100 TL, toplamda 300 TL indirim kazan.
FUPS Coca-Cola Kampanyası
Coca-Cola Daha Daha Kodu ile FUPS Diye 20 TL Kazan! Coca-Cola orijinal, Zero Sugar ve Sprite yıldızlı kapakları ile Daha Daha uygulaması...
FUPS Trendyol Kampanyası
Trendyol'da 150 TL ve üzeri alışveriş yap 50 TL indirim kodu kazan! Trendyol alışverişini FUPS Kart veya FUPS Sanal Kart ile yap, 150 TL ve üzeri alışverişinde...
Fuudy Kampanyası
Fuudy’de FUPS diye %15 İndirim! Fuudy uygulamasından vereceğin online siparişlerde Visa Tek Tıkla Öde’ye kayıtlı FUPS Kartına özel %15 indirim ayrıcalığı Fuudy’de seni bekliyor!
Visa Yurt Dışı Alışveriş Kampanyası
Yurt dışı e-ticaret alışverişlerinde her ay 50 TL iade! Yurt dışı e-ticaret alışverişini FUPS Kart ile yap, tek seferde yaptığın her 1.000 TL üstü...
Visa Oyun Kampanyası
Steam, Playstation, Xbox oyun alışverişlerinde 30 TL indirim! Yurt dışı oyun platformlarından FUPS Kart ile alışveriş yap, tek seferde yaptığın...
Starbucks Çekirdek Kahve ve Kapsüllerde 20 TL indirim!
Starbucks Çekirdek Kahve ve Kapsüllerde 20 TL indirim! 15 Aralık tarihine kadar FUPS Kart ile Starbucks'tan alacağın kapsül ve 250 gramlık çekirdek kahve alışverişinin 20 TL'si hediye!
Starbucks Çekirdek Kahve ve Kapsüllerde 20 TL indirim!
Starbucks'ta Venti içeceğin senden yiyeceğinin yarısı FUPS'tan. FUPS Kart ile temassız öde, Venti boy içeceğin yanında yiyeceği %50 indirimli al!
Fuudy'de FUPS diye %10 İndirim!
Fuudy'de FUPS diye %10 İndirim! Fuudy'deki favori restoranların %10 indirimle evine geliyor!
ÜCRETSİZ ÜYE OL

FUPS diye indir, bütçeni cebinden FUPS diye yönet sen de!

Apple Store'dan indirin Google Play'den alın AppGallery ile keşfedin