Takvim günlerinde limitini güncelle

Seçtiğin takvim günlerinde otomatik limitini güncelleyelim.

Sana özel Ayın belirli bir gününde yaptığın ödemeler için takvim özelliğini kullan.
Güvenli Belirlediğin günler dışında limitini sıfırlayabilirsin.
Kolay Sadece bir kez yapacağın tanım ile limitlerini belirlediğin günlerde otomatik yenileyelim.
ÖZELLİKLER

Düzenli ödemelerin aksamasın

Standart limit

Takvim özelliğini kullanmak zorunlu değil. Sadece bir limit belirleyerek kartını kullanabilirsin.

Takvim özelliği

Takvim özelliğinde seçtiğin günlerde limitini belirlediğin limite otomatik getirelim. Bu sayede düzenli ödemelerin geldiğinde kartında limit kalmaması sorunu yaşama.

Ek güvenlik

Belirlediğin günler dışında limitini sıfırlamayı seçebilirsin. Bu sayede sadece ödemenin olduğu gün açılan limit diğer günlerde sıfırlanacak ve kartından istemediğin bir işlem yapılamayacak.

MERAK EDİLENLER

Akıllı Sanal Kart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki başlıklarda akıllı sanal kart hakkındaki soru ve cevaplarına yer verdik. Cevabına ulaşamadığın bir soru var ise bize [email protected] mail adresi üzerinde iletebilirsin.

Sanal kart sadece sanal ortamlardaki ödeme işlemleri için kullanılan, kendine ait kart numarası, son kullanım tarihi ve güvenlik kodu olan fiziksel olmayan kartlardır. FUPS olarak güvenlik seviyesini arttırdığımız özel bir sanal kart yapısı sunuyoruz.

Sanal karta mobil uygulama veya internet şube üzerinden kart üzerindeki menüden limit belirlenebilir. Bu limit belirlendikten sonra her harcamada harcanan tutar kadar limit azaltılacaktır.

Dilersen tarih bazında limit belirleyebilirsin. Haftalık veya aylık limit belirleme seçenekleri mevcuttur. Haftalık olarak haftanın belirli günlerinde seçim yapabilirsin. Belirlediğin günlerde limitin belirlediğin limite getirilecektir. Aylık seçim yapıldığında takvim üzerinden seçim yapabilirsin. Ayın belirlediğin günlerinde belirlediğin tutarda sanal kartın limitleri arttırılır. Bu günler dışında sanal kart limitini sıfırlayabilirsin.

Ayın 31. günü seçilmesi durumunda sistem ayın son günü limit artış işlemini yapar. Örneğin ayın 31’i için yaptığın tanım şubat ayı o yıl 28 gün olması durumunda 28 Şubat tarihinde limitin belirlediğin limite getirilir.

  • Sanal kartına limit belirlememiş olabilirsin.
  • Sanal kartına tarih bazlı bir limit tanımı yapmışsan işlemi denediğin tarihte limit yetersiz olabilir. Limit tanımını mobil uygulama veya internet şube üzerinden görüntüleyebilir, değiştirebilirsin.
  • Sanal kart ayarlarında yapmak istediğin işlemin izni kapalı olabilir. Mobil uygulama veya internet şube üzerinden kartlarım menüsünde işlem yapmak istediğin sanal kart üzerindeki ayarları kontrol edebilirsin.
  • Sanal kartını dondurmuş olabilirsin. Sanal kartını mobil uygulama veya internet şube üzerinden ilgili kart ekranından tekrar kullanıma açabilirsin.
  • Sanal kartın güvenlik sebebi ile kapatılmış olabilir. Böyle bir durumda ilgili ekiplerimiz sizinle iletişime geçecektir.
  • İşlem yapılmak istenen iş yeri sanal POS uygulamasından kaynaklı bir hata olabilir. Bu durumda çağrı merkezimizi arayarak iş yeri hakkında bilgi verebilirseniz iletişime geçerek sorunu çözmeye çalışabiliriz.
ÜCRETSİZ ÜYE OL

FUPS diye indir, bütçeni cebinden FUPS diye yönet sen de!

Apple Store'dan indirin Google Play'den alın AppGallery ile keşfedin