İki kart yerine iki şifre

İkili Hesap özelliğini aktif ederek kartına belirleyeceğin farklı bir şifre ile farklı bir hesabını kullanabilirsin.

Kolay Uygulamadan değiştirmeden sadece bir şifre değişikliği ile farklı bir hesap kullanabilirsin.
İşlem anında seç Harcamanı hangi hesap üzerinden yapacağını işlem anında sen seç.
Yönetim Farklı hesaplar oluşturarak bütçeni takip edebilir, kendine limitler koyabilirsin.
ÖZELLİKLER

Hesap değiştirmek çok kolay

Kartına kolayca ikinci bir hesap tanımla

Kart sayfanda sadece İkili Hesabı aktif etmen yeterli. Geriye sadece kullanmak istediğin ikinci hesabını seçmek ve şifre belirlemek kalıyor.

Bütçeni kontrol et

Yemek harcamalarını veya market alışverişini farklı bir hesaptan yönetiyor olabilirsin. Uygulama üzerinden hesap değiştirebilirsin ama İkili Hesap ile kolayca değiştirmene imkân sağlıyoruz.

Standart kart işlemi

POS cihazından farklı bir seçim veya uygulamada işlem öncesi bir onay gibi zor süreçler yok. Sadece girdiğin şifreni değiştir biz seçtiğin hesaptan işlem yapalım.

MERAK EDİLENLER

İkili Hesap Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki başlıklarda İkili Hesap hakkındaki soru ve cevaplarına yer verdik. Cevabına ulaşamadığın bir soru var ise bize [email protected] mail adresi üzerinde iletebilirsin.

Bir kart ile iki hesap kullanmak için özel bir çözümdür. Karta bağladığın hesap dışında kartına 2. bir hesabı bu özellik sayesinde bağlayabilirsin. Bu tanımlama işleminde senden kartına ikinci bir şifre oluşturmanı istiyoruz. Kartını bu şifre ile kullandığında ikili hesap ile tanımladığın hesap üzerinden işlem yapabilirsin.

Evet. İkili hesap özelliğini iptal etmek için kartlarım ekranından ikili hesap alanına tıkla ve ikili hesabı kaldır seçeneğini seç.

Evet. İkili hesap şifresini değiştirmek için kartlarım ekranından ikili hesap alanına tıkla ve şifreni değiştir seçeneğini seçerek yeni bir şifre belirleyebilirsin.

Evet. İkili hesap olarak bağladığın hesabı değiştirmek için kartlarım ekranından ikili hesap alanına tıkla ve en üstte bulunan ikili hesap alanına tıkla. Açılan ekranda bağlayabileceğin tüm hesaplarının listesi bakiye bilgisi ile listeleme alanında görüntülenecek. Liste alanına tıklayarak istediğin hesabını seçebilirsin.

ÜCRETSİZ ÜYE OL

FUPS diye indir, bütçeni cebinden FUPS diye yönet sen de!

Apple Store'dan indirin Google Play'den alın AppGallery ile keşfedin