Hesabını sosyalleştir

Seç Seç hesap oluştur, katılımcıların limitlerini ve nerede harcama yapabilecekleri yönet ve harcamaları takip et.

Kişiye Özel Limit Kişiye özel tutar belirleyebilirsin. İstediğin zaman kişi limitlerini güncelle.
Harcama Kategorileri Sadece seçtiğin harcama kategorilerinde işlem yapılmasına izin verebilirsin.
Yönetim Oluşturduğun Seç Seç hesap üzerindeki işlemleri izleyebilir, istediğin zaman iptal edebilir veya tutar ve koşulları değiştirebilirsin.
ÖZELLİKLER

Dünyada ilk kez FUPS’ta

Artık sevdiklerinizle birlikte kullanabileceğiniz bir hesap oluşturabilirsin.

Seç Seç hesap gönderdiğiniz kişiler için FUPS uygulamasında açılan bir hesap gibi görünür. Bu hesaba istedikleri kartı ekleyerek alışveriş yapabilirler. Dilerlerse uygulama üzerinden fatura ödeme veya Oyun E-PIN işlemleri de yapabilirler. Katılımcılar Seç Seç hesap üzerindeki kullanım limitleri dolduğunda sizden ek limit isteyebilir.

Limitleri belirleyin

Katılımcılar Seç Seç hesabın tamamını kullanabilir. Kişi bazında kimin ne kadar kullanacağını belirleyebilirsin. Bu limitlere ek olarak Seç Seç hesabın hangi kategorilerde kullanılacağını seçebilirsin.

Yönetim sizin elinizde

Seç Seç hesapta kontrol sizde kalır. Dilediğiniz zaman hesabı kapatabilirsiniz, limitleri güncelleyebilir, kişi ekleyebilir, kişi çıkarabilirsiniz. Aylık olarak Seç Seç hesabı yenileyebilir, istediğiniz tarihte Seç Seç hesabı otomatik kapatabilirsin.

MERAK EDİLENLER

Seç Seç Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki başlıklarda Seç Seç hakkındaki soru ve cevaplarına yer verdik. Cevabına ulaşamadığın bir soru var ise bize [email protected] mail adresi üzerinde iletebilirsin.

Seç Seç hesap para gönderimine alternatif arkadaşlarınla veya ailenle ortak para kullanımını sağlayan bir özelliktir. Bir hesabın üzerinden dilediğin tutarda Seç Seç hesap oluşturabilir, bu Seç Seç hesabı istediğin kişilere gönderebilirsin. Gönderdiğin kişiler Seç Seç hesabı onayladığında bu hesabı mobil uygulamaları üzerinde veya internet şube üzerinden görüntüleyebilir, kartlarını ekleyerek alışverişlerinde kullanabilir.

Seç Seç hesap oluştururken tutarı hesabından bloke etmediğin durumda istediğin tutarı belirleyebilirsin. Fakat kullanımlar yine senin o hesabındaki bakiyen kadar olabilecektir. Gelecek dönemde belirlediğin tutarın üzerinde bir bakiyeyi hesabına yüklediğin durumda belirlediğin tutar kullanımı kısıtlayacaktır.

İlk önce gönderilen Seç Seç hesabı bildirimlerinden onaylaman gerekiyor. Onayladığın Seç Seç hesap artık hesapların arasında görünüyor. Bu hesaba bir kartını bağlayarak veya uygulama içi satın alımlarda direkt olarak hesap seçimi ile alışveriş veya ödemelerinde kullanabilirsin.

Seç Seç hesabın sahibi, hesabı oluşturan kişidir. Bu sebeple istediği zaman Seç Seç hesabı durdurma veya iptal etmek yetkisine sahiptir. Ayrıca Seç Seç hesap üzerinde özel limitler belirlenebilir. Sadece belirli kategorilerde verilen limitlere göre harcamalar yönetilebilir. Zaman ve yenilenme gibi kriterler eklenebilmektedir. Bunlara ek olarak yapılan harcamalar izlenebilir.

Evet, yapılan tüm harcamalar Seç Seç hesap sahibi tarafından görüntülenebilir.

Evet harcama limitleri kişi bazında yapılabilmektedir.

Seç Seç hesabı blokeli olarak oluşturman durumunda, Seç Seç hesap için belirlediğin tutar hesabından bloke edilir ve tutarı kendi işlemlerin için kullanamazsın. Dilersen oluşturduğun Seç Seç hesaptaki blokeyi kaldırabilir veya bloke yapılmadan oluşturduğun Seç Seç hesabı blokeli hale getirebilirsin.

Blokeli olarak oluşturulmaya çalışılan Seç Seç hesap için bağlı olan hesapta Seç Seç hesap tutarı kadar bakiyenin bulunması gereklidir.

Evet. Seç Seç hesap üzerindeki gelişmiş ayarlardan her ay otomatik yenile özelliğini seçebilirsin. Bu durumda belirlenen tutar ve katılımcılar ile aylık olarak Seç Seç hesap yenilenecektir.

Blokeli olarak Seç Seç hesap oluşturulma durumunda yenileme anında bağlı hesapta Seç Seç hesap tutarı kadar para bulunması gereklidir aksi takdirde yenileme gerçekleştirilemez.

Seç Seç hesap üzerinde gelişmiş ayarlar seçeneğinde bulunan geçerlilik tarihi seçilmesi durumunda seçilen tarihte Seç Seç hesap kapatılır.

Sunulan sektör listesi üzerinde seçilen kategorilerde katılımcılar ilgili Seç Seç hesap ile işlem yapamayacaktır. Burada işlem yapılan POS, Sanal POS terminalinin sektör tanımlamasının doğru yapılması önemlidir. Eğer işlem yapılan iş yeri sektörüne uygun POS veya Sanal POS iş yeri kategorisi tanımlanmış ise, işlemler engellenebilir aksi takdirde engelleme çalışmayacaktır.

Fatura ödemelerde sektör ayrımı yapılmadığı için engellemeler çalışmayacaktır. Örneğin Telekomünikasyon kategorisi engellenmesi durumunda GSM operatör fatura ödeme hizmetleri engellenmez.

En fazla 50 kişilik Seç Seç hesap oluşturabilirsin.

Kişiyi eklemeye çalıştığında kişinin FUPS üyesi olmadığını size bildiriyoruz. İstersen bu uyarı üzerinden kişiyi davet edebilirsin. Kişi kayıt olduktan sonra oluşturduğun bir Seç Seç hesabı seçerek detayda bulunan kişiler alanındaki düzenle tuşu ile kişi ekleme yapabilirsin.

Evet. Oluşturduğun Seç Seç hesabın detayına gir. Kişiler alanındaki düzenle butonu ile girdiğin kişileri düzenle ekranı üzerinden kişiyi sola çekerek çıkan silme butonu ile katılımcıyı silebilirsin. Yine kişileri düzenle ekranının sağ üstünde bulunan + butonu ile kişi ekleyebilirsin.
ÜCRETSİZ ÜYE OL

FUPS diye indir, bütçeni cebinden FUPS diye yönet sen de!

Apple Store'dan indirin Google Play'den alın AppGallery ile keşfedin