İşlemlerini mesajlaşarak yap

FUPS uygulaması üzerinde istediğin kişi ile mesajlaşırken finansal işlemlerini de yapabilirsin.

Kolay Sohbet sırasında tek bir buton ile 4 farklı finansal işlem yapabilirsin.
Sohbeti bölme Sohbetten hiç çıkmadan finansal işlem yap veya onayla.
Takip Sohbetlerini tekrar okumak gibi işlemlerini de sohbet içinde görebilir ve takip edebilirsin.
ÖZELLİKLER

Mesajlaşmak kadar kolay

Para Gönder / İste

Mesajlaşma sırasında para gönderebilir veya para isteyebilirsin. Talep karşı tarafa bir onay balonu içinde çıkacak ve konuşmadan hiç çıkmadan işlemi tamamlayabileceksin.

Seç Seç Hesap Oluştur

Bir kişi ile veya bir grup konuşmasında Böl Böl hesap oluştururken kişi seçmene gerek kalmadan hızlı bir şekilde Seç Seç hesap oluşturabilirsin.

Böl Böl Ödeme

Beraber yaptığınız veya yapacağınız bir harcamayı bir sohbet esnasında Böl Böl ödeme oluşturarak ödeyebilirsin. Böl Böl veya Harcamadan Böl Böl ödeme oluşturabilir, kimlerin onayladığını takip edebilirsin.

MERAK EDİLENLER

Chat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki başlıklarda Chat hakkındaki soru ve cevaplarına yer verdik. Cevabına ulaşamadığın bir soru var ise bize [email protected] mail adresi üzerinde iletebilirsin.

Tek bir kişi ile yapılan sohbet üzerinden; Para iste, para gönder, Seç Seç hesap aç ve Böl Böl ödeme işlemleri yapılabilir.

Grup sohbetlerinde ise Seç Seç hesap ve Böl Böl ödeme işlemleri yapılabilmektedir.

Hayır, aslında değil fakat konuştuğunuz kişi veya kişilerin bilgilerini tekrar forma girmeniz gerekmiyor ve bir işlem yaptığınızda bu bir konuşma balonu olarak sohbette yer alıyor. Bu konuşma balonu üzerinden onay verilmesi de mümkün oluyor. Sohbet ile sadece yazışarak finansal işlemlerinizi gerçekleştirebiliyor ve bunu bir iletişim halinde yapabiliyorsunuz.

Evet. Profil sayfada olan kişi engelleme alanından istemediğin kişilerin iletişimini ve finansal işlem yapmasını engelleyebilirsin.

Özet bilgileri herkes görebilir. Bu sizin ekranda görüldüğünüz konuşma balonu içerisindeki bilgiler kapsamındadır. Fakat detay bilgiye sadece Seç Seç hesap veya Böl Böl ödemeyi oluşturan kişi görebilmektedir.

ÜCRETSİZ ÜYE OL

FUPS diye indir, bütçeni cebinden FUPS diye yönet sen de!

Apple Store'dan indirin Google Play'den alın AppGallery ile keşfedin